FOTOSOUTĚŽE

Poslední úpravy: 02 October 2012 16:26:38

Fotosoutěž Zlatý jelen Slávy Štochla

Propozice soutěže pro rok 2012.

18/03/2012

Slovenský poľovnícky zväz a Českomoravská myslivecká jednota,
redakcia časopisu Poľovníctvo a rybárstvo a redakce časopisu Myslivost,
Klub fotografov prírody pri SPZ a Klub fotografů přírody při ČMMJ

vyhlašují Česko-slovenskou

FOTOSOUTĚŽ

ZLATÝ JELEN SLÁVY ŠTOCHLA 2012

Soutěžní kategorie:
1. Savci
2. Ptáci
3. Ostatní živočichové
4. Ze života myslivců

Adresa pro zasílání snímků:
Slovenský poľovnícky zväz
Lucia Annušová
Štefánikova 10
Slovenská republika

Uzávěrka přijímání snímků: 15.6.2012

Ke jménu a adrese uvádějte e-mailový a telefonní kontakt.
Na zadní stranu obálky připište heslo: Zlatý jelen 2012

Vyhlášení výsledků:
Vyhlášení výsledků a výstava vybraných snímků se uskuteční na celoslovenských slavnostech Dny sv. Huberta
ve Sv. Antoně 1.9.2012.

Ceny:
Podle rozhodnutí odborné poroty bude na cenách rozdělených nejméně 2000 EUR.
Kromě finančního ohodnocení získají autoři nejlepších snímků i věcné veny věnované organizátory a sponzory soutěže.

Propozice soutěže:
Soutěže se může zúčastnit každý fotograf z ČR nebo SR bez ohledu na členství v myslivecké organizaci nebo fotografickém klubu.
Maximální počet snímků od jednoho autora je 5 pro každou kategorii.

Do soutěže se přijímají snímky na CD v digitální podobě: formát TIF, velikost nejlépe 3508 x 2480 obr. bodů.
Každé CD nesmazatelně ačitelně označte jménem, adresou autora a soutěžní kategorií.
Pokud budete soutěžit ve více kategoriích, vytvořte na CD pro každou kategorii složku s názvem kategorie
a soutěžní snímky umístěte do příslušné složky.
Název souboru (snímku) musí být malým písmem, bez interpunkce a mezer (místo mezer použijte podtržítko).
Název snímku musí obsahovat jméno autora a název snímku, napr. tetrivek_obecny_karel_novak.TIF.

Špatně označené CD nebo špatně pojmenované soubory se do soutěže nezařadí.

Zasláním snímků do soutěže uděluje soutěžící souhlas s bezplatným použitím snímků k propagačním a jiným publikačním účelům organizátorů soutěže.

V případě ocenění snímků "Cena firmy..." získává partnerská firma na příslušný snímek souhlas
s bezplatným použitím snímku k propagačním a jiným publikačním účelům partnerské firmy.

Autor: MN

Propozice v PDF