Poslední úpravy: 02 May 2013 18:39:38


Klubová výstava členů KFP pokračuje ve své prezentaci na novém místě

02/05/2013

Od 10. dubna je možné shlédnout fotografie členů KFP ve Středisku ekologické výchovy Libereckého kraje (STŘEVLÍK) v prostorách Slunečního domu v Oldřichově v Hájích. Středisko nás vřele přivítalo ve svých prostorách, a také naopak naše výstava vhodně doplní jejich téma propagace a ochrany přírody.

Sluneční dům

Sluneční dům

Autoři kolekce velkoformátových fotografií přináší divákům vlastní pohled do života české fauny. Návštěvníci Ekocentra se tak mohou nyní až do 15. května zblízka setkat například s plachou liškou, jelenem v kališti, výrem velkým, divokými prasaty, akrobatickými siveny, útokem rysa nebo i být svědky souboje kání lesních o kořist.

Instalace výstavy

Instalace výstavy

Středisko ekologické výchovy Libereckého kraje je příspěvkovou organizací Libereckého kraje. Sídlo je na okraji CHKO Jizerské Hory, nedaleko od samotného Liberce. Středisko se zaměřuje na vzdělávání v oblasti životního prostředí, především dětí a mládeže a pořádá různé akce otevřené pro veřejnost a odpovědnou výchovu ke světu i přírodě.

Ekocentrum

Ekocentrum

Souběžně v Ekocentru probíhají touto dobou i jejich vlastní zajímavé akce, například Žabí festival 2013, Expozice o včelách a včelařství či Den Země. Ekocentrum je možno navštívit v otevírací době v dubnu Po-Pá 9-16,30 hod., o víkendu 9-16 hod., v květnu je otevírací doba o víkendu od 9,30-17 hod, vstup volný.

Více o Ekocentru Střevlík, jeho činnosti i vč. virtuální procházky areálem nawww.strevlik.cz

Děkujeme Ekocentru za milé přijetí a doufáme i v další pokračování spolupráce mezi našimi organizacemi.

Klubová výstava KFP bude poté dále představena na Veletrhu Natura Viva v Lysé nad Labem, 22-26. 5. 2013

Ing. Pavel Hanibal

Zpět