Propozice soutěže Zlatý jelen Slávy Štochla

12. března 2011

Českomoravská myslivecká jednota, Slovenský polovnický zvaz, redakce časopisu Poľovníctvo a rybárstvo, Klub fotografů přírody při ČMMJ a Slovenský klub fotografov prírody vyhlašují FOTOSOUTĚŽ "Zlatý jelen Slávy Štochla 2011"

zlaty_jelen

Soutěže se může zůčastnit každý fotograf žijící v ČR nebo SR bez ohledu na členství v myslivecké organizaci či fotografickém klubu.
Maximální počet snímků od jednoho autora je 5 pro každou kategorii.

Soutěžní kategorie:

savci
ptáci
ostatní živočichové
ze života myslivců

Do soutěže se přijímají snímky na CD v digitální podobě, formát TIF, velikost 3508 x 2480 obrazových bodů (velikost A4 při rozlišení 300 dpi).
Každé CD musí být nesmazatelně čitelně popsáno jménem a adresou autora, ročníkem narození autora, kontaktním telefonem a označením soutěžní kategorie.
Budete-li soutěžit ve více kategoriích, vytvořte na CD pro každou kategorii zvláštní složku s názvem kategorie, soutěžní snímky umístěte do příslušné složky.
Název souboru (soutěžního snímku) musí být malými písmeny, bez interpunkce a mezer, místo mezer vložte podtržítko. Název snímku musí obsahovat jméno autora, např.: tetrivek_obecny_karel_novak.TIF
Špatně označené CD nebo špatně pojmenované soubory nebudou do soutěže zařazeny.
Zasláním snímků do soutěže uděluje soutěžící souhlas s bezplatným použitím oceněněch snímků k propagačním a jiným publikačním účelům organizátorů soutěže (oprávnění udělené ČMMJ k výkonu práva soutěžní fotografii užít v souladu s § 46 zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon) a také souhlas se zpracováním osobních údajů fotografa podle zákona č. 101/2000 Sb., o zpracování osobních údajů.

V případě ocenění snímku "Cena firmy" získává na příslušný snímek partnerská firma souhlas s bezplatným použitím snímku k propagačním a jiným publikačním účelům partnerské firmy.
Ceny: podle rozhodnutí odborné poroty bude na cenách rozděleno nejméně 2000 EUR. Kromě finančního ohodnocení mohou autoři nejlepších snímků získat i věcné ceny věnované organizátory a sponzory soutěže.

CD se soutěžními snímky zasílejte na adresu:
Sekretariát ČMMJ
ing. Josef Pubal
Jungmannova 25

Na zadní stranu obálky napište heslo: Zlatý jelen
Uzávěrka příjmu soutěžních snímků je 30. 4. 2011
Vyhlášení výsledků proběhne 25.6.2011 na Ohradě